Wykaz publikacji wybranego autora

Joanna Górska, dr

starszy wykładowca

Wydział Matematyki Stosowanej
WMS-kmd, Katedra Matematyki Dyskretnej


Identyfikatory Autora Informacje o Autorze w systemach zewnętrznych

ORCID: brak

ResearcherID: brak

Scopus: 6602215724

OPI Nauka Polska

System Informacyjny AGH (SkOs)




Opisy publikacji wcześniejszych zobacz: bpp.agh.edu.pl/old.


Liczba pozycji spełniających powyższe kryteria selekcji: 6, z ogólnej liczby 6 publikacji Autora


1
2
  • Erratum to “Inducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs” [Ars Combin. 65 (2002) 129–133] / Joanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ // Ars Combinatoria ; ISSN 0381-7032. — 2007 vol. 82, s. 381–382. — Bibliogr. s. 382

  • brak zdefiniowanych słów kluczowych

    cyfrowy identyfikator dokumentu:

3
4
5
  • On detour homogeneous digraphs / Susan van Aardt, Frank Bullock, Joanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ // Discrete Mathematics ; ISSN 0012-365X. — 2009 vol. 309, s. 6415–6424. — Bibliogr. s. 6424, Abstr.. — 5th Cracow Conference on Graphy Theory : Ustron, SEP 11-15, 2006-2009

  • keywords: digraph, oriented graph, detour homogeneous, homogeneously traceable, traceable

    cyfrowy identyfikator dokumentu: 10.1016/j.disc.2008.10.016

6
  • Trees with maximum number of maximal matchings / Joanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ // Discrete Mathematics ; ISSN 0012-365X. — 2007 vol. 307 iss. 11–12, s. 1367–1377. — Bibliogr. s. 1376–1377, Abstr.. — 4th Cracow conference on graph theory : September 16-20, 2002, Czorsztyn, Poland. — tekst: https://goo.gl/h9c36Y

  • keywords: tree, forest, maximal matching, enumeration, characterization of structure

    cyfrowy identyfikator dokumentu: 10.1016/j.disc.2005.11.074