Wykaz publikacji wybranego autora

Joanna Górska, dr

starszy wykładowca

Wydział Matematyki Stosowanej
WMS-kmd, Katedra Matematyki Dyskretnej


Identyfikatory Autora Informacje o Autorze w systemach zewnętrznych

ORCID: brak

ResearcherID: brak

Scopus: 6602215724

OPI Nauka Polska

System Informacyjny AGH (SkOs)


Opisy publikacji wcześniejszych zobacz: bpp.agh.edu.pl/old.



1
2
3
  • [artykuł w czasopiśmie, 2007]
  • TytułErratum to “Inducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs” [Ars Combin. 65 (2002) 129–133]
    AutorzyJoanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoArs Combinatoria. — 2007 vol. 82, s. 381–382
4
5
  • [artykuł w czasopiśmie, 2002]
  • TytułInducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs
    AutorzyJoanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoArs Combinatoria. — 2002 vol. 65, s. 129–133
6
7
  • [referat w czasopiśmie, 2009]
  • TytułOn detour homogeneous digraphs
    AutorzySusan van Aardt, Frank Bullock, Joanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoDiscrete Mathematics. — 2009 vol. 309, s. 6415–6424
8
  • [referat w czasopiśmie, 2007]
  • TytułTrees with maximum number of maximal matchings
    AutorzyJoanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoDiscrete Mathematics. — 2007 vol. 307 iss. 11–12, s. 1367–1377. — tekst: https://goo.gl/h9c36Y