Wykaz publikacji wybranego autora

Joanna Górska, dr

starszy wykładowca

Wydział Matematyki Stosowanej
WMS-kmd, Katedra Matematyki Dyskretnej


Identyfikatory Autora Informacje o Autorze w systemach zewnętrznych

ORCID: brak

ResearcherID: brak

Scopus: 6602215724

OPI Nauka Polska

System Informacyjny AGH (SkOs)




Opisy publikacji wcześniejszych zobacz: bpp.agh.edu.pl/old.


Liczba pozycji spełniających powyższe kryteria selekcji: 8, z ogólnej liczby 8 publikacji Autora


1
2
3
  • [artykuł w czasopiśmie, 2007]
  • TytułErratum to “Inducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs” [Ars Combin. 65 (2002) 129–133]
    AutorzyJoanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoArs Combinatoria. — 2007 vol. 82, s. 381–382
  • brak zdefiniowanych słów kluczowych

    cyfrowy identyfikator dokumentu:

4
5
  • [artykuł w czasopiśmie, 2002]
  • TytułInducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs
    AutorzyJoanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoArs Combinatoria. — 2002 vol. 65, s. 129–133
  • brak zdefiniowanych słów kluczowych

    cyfrowy identyfikator dokumentu:

6
7
8