Wykaz publikacji wybranego autora

Joanna Górska, dr

starszy wykładowca

Faculty of Applied Mathematics
WMS-kmd


Identyfikatory Autora Informacje o Autorze w systemach zewnętrznych

ORCID: brak

ResearcherID: brak

Scopus: 6602215724

OPI Nauka Polska

System Informacyjny AGH (SkOs)




Opisy publikacji wcześniejszych zobacz: bpp.agh.edu.pl/old.


Liczba pozycji spełniających powyższe kryteria selekcji: 7, z ogólnej liczby 7 publikacji Autora


1
2
  • Erratum to “Inducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs” [Ars Combin. 65 (2002) 129–133]
3
4
  • Inducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs
5
6
  • On detour homogeneous digraphs
7
  • Trees with maximum number of maximal matchings