Wykaz publikacji wybranego autora

Joanna Górska, dr

starszy wykładowca

Faculty of Applied Mathematics
WMS-kmd


Identyfikatory Autora Informacje o Autorze w systemach zewnętrznych

ORCID: brak

ResearcherID: brak

Scopus: 6602215724

OPI Nauka Polska

System Informacyjny AGH (SkOs)



Statystyka obejmuje publikacje afiliowane AGH od 2008 roku włącznie

typ publikacji
rocznikl. publ.książkifragm.referatyartykułypatentymapyred. czas.inne
ogółem99
201911
201811
200922
200722
200411
200211
200111
język publikacji
rocznikrazempolskojęzyczneanglojęzycznepozostałe języki
ogółem99
201911
201811
200922
200722
200411
200211
200111
kraj wydania
rocznikrazempubl. krajowepubl. zagraniczne
ogółem927
201911
201811
200922
200722
200411
200211
200111
Lista Filadelfijska
rocznikrazempubl. z LFpubl. pozostałe
ogółem99
201911
201811
200922
200722
200411
200211
200111
punktacja MNiSW
rocznikrazempubl. z pkt. MNiSWpubl. pozostałe
ogółem963
201911
201811
200922
200722
200411
200211
200111
publikacje recenzowane
rocznikrazempubl. recenzowanepubl. nierecenzowane
ogółem972
201911
201811
200922
2007211
200411
200211
200111



1
2
3
  • Erratum to “Inducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs” [Ars Combin. 65 (2002) 129–133] / Joanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ // Ars Combinatoria ; ISSN 0381-7032. — 2007 vol. 82, s. 381–382. — Bibliogr. s. 382

  • brak zdefiniowanych słów kluczowych

    cyfrowy identyfikator dokumentu:

4
5
  • Inducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs / Joanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ // Ars Combinatoria ; ISSN 0381-7032. — 2002 vol. 65, s. 129–133. — Bibliogr. s. 133, Abstr.

  • brak zdefiniowanych słów kluczowych

    cyfrowy identyfikator dokumentu:

6
7
  • On detour homogeneous digraphs / Susan van Aardt, Frank Bullock, Joanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ // Discrete Mathematics ; ISSN 0012-365X. — 2009 vol. 309, s. 6415–6424. — Bibliogr. s. 6424, Abstr.. — 5th Cracow Conference on Graphy Theory : Ustron, SEP 11-15, 2006-2009

  • keywords: digraph, oriented graph, detour homogeneous, homogeneously traceable, traceable

    cyfrowy identyfikator dokumentu: 10.1016/j.disc.2008.10.016

8
9
  • Trees with maximum number of maximal matchings / Joanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ // Discrete Mathematics ; ISSN 0012-365X. — 2007 vol. 307 iss. 11–12, s. 1367–1377. — Bibliogr. s. 1376–1377, Abstr.. — 4th Cracow conference on graph theory : September 16-20, 2002, Czorsztyn, Poland. — tekst: https://goo.gl/h9c36Y

  • keywords: tree, forest, maximal matching, enumeration, characterization of structure

    cyfrowy identyfikator dokumentu: 10.1016/j.disc.2005.11.074