Wykaz publikacji wybranego autora

Zdzisław Skupień, prof. dr hab.

emeryt

Wydział Matematyki Stosowanej
WMS-kmd, Katedra Matematyki Dyskretnej


Identyfikatory Autora Informacje o Autorze w systemach zewnętrznych

ORCID: brak

ResearcherID: brak

Scopus: brak

OPI Nauka Polska




Opisy publikacji wcześniejszych zobacz: bpp.agh.edu.pl/old.


Liczba pozycji spełniających powyższe kryteria selekcji: 46, z ogólnej liczby 46 publikacji Autora


1
  • [referat w czasopiśmie, 2007]
  • Tytuł'3in1' Enchanced: three squared ways to '3in1' GRAPHS
    AutorzyZdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoDiscussiones Mathematicae. Graph Theory. — 2007 vol. 27 no. 3, s. 561–563. — tekst: http://goo.gl/LvdprW
2
3
4
  • [referat w czasopiśmie, 2007]
  • TytułA Sokoban-type game and arc deletion within irregular digraphs of all sizes
    AutorzyZyta Dziechcińska-Halamoda, Zofia Majcher, Jerzy Michael, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoDiscussiones Mathematicae. Graph Theory. — 2007 vol. 27 iss. 3, s. 611–622. — tekst: https://goo.gl/qkH4RM
5
  • [referat w czasopiśmie, 2007]
  • TytułBCH codes and distance multi-or fractional colorings in hypercubes asymptotically
    AutorzyZdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoDiscrete Mathematics. — 2007 vol. 307 iss. 7–8, s. 990–1000. — tekst: https://goo.gl/kfVh9I
6
7
  • [referat, 2007]
  • TytułConstructions of universal parts of some complete graphs
    AutorzyAnna KĘDZIOR, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoGraphs 2007 : Czech-Slovak graph theory conference : June 11–15, 2007, Hradec nad Moravicí : abstracts / ed. Petr Kovář ; Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava. Katedra aplikované matematiky. — Ostrava : TU, 2007. — S. 39
8
  • [artykuł w czasopiśmie, 2013]
  • TytułCounting maximal distance-independent sets in grid graphs
    AutorzyReinhardt Euler, Paweł OLEKSIK, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoDiscussiones Mathematicae. Graph Theory. — 2013 vol. 33 no. 3, s. 531–557
9
10
  • [artykuł w czasopiśmie, 2012]
  • TytułDecompositions of a complete multidigraph into almost arbitrary paths
    AutorzyMariusz MESZKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoDiscussiones Mathematicae. Graph Theory. — 2012 vol. 32 iss. 2, s. 357–372
11
  • [artykuł w czasopiśmie, 2006]
  • TytułDecompositions of a complete multidigraph into nonhamiltonian paths
    AutorzyMariusz MESZKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoJournal of Graph Theory. — 2006 vol. 51 iss. 1, s. 82–91
12
13
14
  • [artykuł w czasopiśmie, 2004]
  • TytułEdge decompositions of muligraphs into multi-2-paths
    AutorzyJan Kratochvil, Zbigniew Lonc, Mariusz MESZKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoOpuscula Mathematica. — 2004 R. 24 [no.] 1, s. 97–102
15
16
  • [artykuł w czasopiśmie, 2007]
  • TytułErratum to “Inducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs” [Ars Combin. 65 (2002) 129–133]
    AutorzyJoanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoArs Combinatoria. — 2007 vol. 82, s. 381–382
17
  • [referat w czasopiśmie, 2007]
  • TytułExponentially many hypohamiltonian snarks
    AutorzyZdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoElectronic Notes in Discrete Mathematics. — 2007 vol. 28, s. 417–424. — tekst: https://goo.gl/wP78Wx
18
  • [referat, 2015]
  • TytułExponential quadripartition: snarks and cubic non-snarks versus hypohamiltonicity
    AutorzyZdzisław SKUPIEŃ
    Źródło16th workshop of Graph theory : Colourings, Independence and Domination CID : Szklarska Poręba 2015, September 20–25 : abstracts. — [Poland : s. n.], [2015]. — S. 64
19
20
  • [referat w czasopiśmie, 2006]
  • TytułExtremum degree sets of irregular oriented graphs and pseudodigraphs
    AutorzyZyta Dziechcińska-Halamoda, Zofia Majcher, Jerzy Michael, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoDiscussiones Mathematicae. Graph Theory. — 2006 vol. 26 no. 2, s. 317–333. — tekst: https://goo.gl/Ew6oEy
21
  • [artykuł w czasopiśmie, 2002]
  • TytułHamiltonicity of planar cubic multigraphs
    AutorzyZdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoDiscrete Mathematics. — 2002 vol. 251 no. 1–3, art. no. PII S0012-365X(01)00337-5, s. 163–168
22
  • [artykuł w czasopiśmie, 2002]
  • TytułInducing regularization of graphs, multigraphs and pseudographs
    AutorzyJoanna GÓRSKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoArs Combinatoria. — 2002 vol. 65, s. 129–133
23
24
  • [artykuł w czasopiśmie, 2003]
  • TytułLarge minimal irregular digraphs
    AutorzyZyta Dziechcińska-Halamoda, Zofia Majcher, Jerzy Michael, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoOpuscula Mathematica. — 2003 R. 23, s. 21–24
25
  • [artykuł w czasopiśmie, 2006]
  • TytułLong paths decompositions of a complete digraph of odd order
    AutorzyMariusz MESZKA, Zdzisław SKUPIEŃ
    ŹródłoCongressus Numerantium. — 2006 vol. 183, s. 203–211