Wykaz publikacji wybranego autora

Michał Braś, dr

adiunkt

Wydział Matematyki Stosowanej
WMS-kammo, Katedra Analizy Matematycznej, Matematyki Obliczeniowej i Metod Probabilistycznych



Opisy publikacji wcześniejszych zobacz: bpp.agh.edu.pl/old.


Liczba pozycji spełniających powyższe kryteria selekcji: 9, z ogólnej liczby 9 publikacji Autora


1
  • Accurate implicit-explicit general linear methods with inherent Runge-Kutta stability / Michał BRAŚ, Giuseppe Izzo, Zdzisław JACKIEWICZ // Journal of Scientific Computing ; ISSN 0885-7474. — 2017 vol. 70 iss. 3, s. 1105–1143. — Bibliogr. s. 1142–1143, Abstr.. — Publikacja dostępna online od: 2016-09-01. — Z. Jackiewicz – dod. afiliacja: Arizona State University. — tekst: https://goo.gl/UvtFHw

  • keywords: general linear methods, construction of highly stable methods, IMEX methods, inherent Runge-Kutta stability, convergence and stability analysis

2
3
  • Construction of IMEX methods with inherent Runge-Kutta Stability / Michał BRAŚ, Giuseppe Izzo, Zdzisław JACKIEWICZ // W: ICNAAM 2015 : International conference on Numerical Analysis and Applied Mathematics : Rhodes, Greece 23-29 September 2015. — [Melville : American Institute of Physics], 2016. — (AIP Conference Proceedings ; ISSN 0094-243X ; vol. 1738). — ISBN: 978-0-7354-1392-4. — S. 020009-1–020009-4. — Bibliogr. s. 020009-4, Abstr.. — Z. Jackiewicz - dod. afiliacja: Department of Mathematics, Arizona State University, Tempe, Arizona

  • keywords: general linear methods, construction of highly stable methods, IMEX methods, inherent Runge-Kutta stability

4
  • Efficient general linear methods of high order with inherent quadratic stability / Michał BRAŚ, Zdzisław JACKIEWICZ // Mathematical Modelling and Analysis ; ISSN 1392-6292. — 2014 vol. 19 no. 4, s. 450–468. — Bibliogr. s. 467–468, Abstr.. — M. Braś – dod. afiliacja: Jagiellonian University ; Z. Jackiewicz – dod. afiliacja: Arizona State University

  • keywords: general linear methods, A- and L-stability, inherent quadratic stability, order and stage order

5
  • Implementation of explicit Nordsieck methods with inherent quadratic stability / Michał BRAŚ, Angelmaria Cardone, Raffaele D'Ambrosio // Mathematical Modelling and Analysis ; ISSN 1392-6292. — 2013 vol. 18 no. 2, s. 289–307. — Bibliogr. s. 306–307, Abstr.. — Michał Braś – dod. afiliacja: Jagiellonian University

  • keywords: implementation, general linear methods, quadratic stability

6
7
8
9